Проблем с комуникацията
#11 simvol 29.12.2018 17:18
simvol
418 Posts
Since 06.11.2008

Комуникация липсва и м/у администратор - потребител.
Аз не съм видял някъде да ни е уведомил какво решение е взел с проблема за купата на лигата.
Първият ден нямаше купа.
После тръгнаха едни нулеви резултати и дузпи - без игра (3 дни, ако не се лъжа).
После пак започна от първи кръг турнира. (Там изиграх ДВА мача в 1-ви кръг и в двата паднах с дузпи и се примирих с края на участието си).
На следващия ден осъзнавам, чеима ново начало на турнира и вече съм на четвърт финал, но имам съобщение за наказан играч, получено след два часа посред нощ. Мачът щял да се играе около 13 часа, но сега е 17ч. Да сменям ли наказаният играч или мачът ще се играе въпреки всичко, т.е симулаторът играе вместо нас и независимо от нас.. Кога ще се играят истински мачове, също е въпрос без отговор.

Проблемът е проблем, нормален за тази игра, но по-големият проблем, с който за 100-тен път админа си вкарва автогол е, че му липсва комуникацията с нас.
Задължително е, бих казал, да ни уведоми какво решение е взел, за да не се гневим ние и да не плюем по негов адрес и да сме наясно кога какво следва, за да управляваме отборите си адекватно (нали за това сме тук ние), а не той да управлява и да изземва това наше основно право. Само той знае кой кога ще играе мач и дали натрупването на картони играе някаква роля в тези симулации, и в кой точно момент ще се преустановят и ще влезем ние в употреба - божа работа, а не трябва да е така.

Шефе, напиши един ред в новините, форума (където искаш) и кажи какво става!

#12 dedadra 29.12.2018 17:24
dedadra
128 Posts
Since 01.06.2010

Комуникация липсва и м/у администратор - потребител.
Аз не съм видял някъде да ни е уведомил какво решение е взел с проблема за купата на лигата.
Първият ден нямаше купа.
После тръгнаха едни нулеви резултати и дузпи - без игра (3 дни, ако не се лъжа).
После пак започна от първи кръг турнира. (Там изиграх ДВА мача в 1-ви кръг и в двата паднах с дузпи и се примирих с края на участието си).
На следващия ден осъзнавам, чеима ново начало на турнира и вече съм на четвърт финал, но имам съобщение за наказан играч, получено след два часа посред нощ. Мачът щял да се играе около 13 часа, но сега е 17ч. Да сменям ли наказаният играч или мачът ще се играе въпреки всичко, т.е симулаторът играе вместо нас и независимо от нас.. Кога ще се играят истински мачове, също е въпрос без отговор.

Проблемът е проблем, нормален за тази игра, но по-големият проблем, с който за 100-тен път админа си вкарва автогол е, че му липсва комуникацията с нас.
Задължително е, бих казал, да ни уведоми какво решение е взел, за да не се гневим ние и да не плюем по негов адрес и да сме наясно кога какво следва, за да управляваме отборите си адекватно (нали за това сме тук ние), а не той да управлява и да изземва това наше основно право. Само той знае кой кога ще играе мач и дали натрупването на картони играе някаква роля в тези симулации, и в кой точно момент ще се преустановят и ще влезем ние в употреба - божа работа, а не трябва да е така.

Шефе, напиши един ред в новините, форума (където искаш) и кажи какво става!
каква комуникация,какви 5 лева,колега? аз имам двама наказани селд рестарта за купата,а дори нямат картони.не е лошо,че има нови правила,а това,че хората роптаят,бълват змии,защото няма кой да обясни правилата.как да спазваш едни правила,когато не ги знаеш?боклука ,да си бърше миризливия задник,с тоя парцал,който ни представя за игра...пиша нарочно вулгарно,за да ме блокира отново,че ми писна от бай ганьовски номера и обидени госпожици...

#13 Torpedo 29.12.2018 17:56
Torpedo
90 Posts
Since 04.01.2011

Някои казват, че нещата са наред..... А турнирът в събота отново не се играе към този момент@@@@@@@@@@@@@@@@@@

#14 bezdarnicite 29.12.2018 18:26
bezdarnicite
226 Posts
Since 06.04.2010

Да ама и тои не се играе цялатаигра е спряла.

#15 red scorpion 29.12.2018 19:28
red scorpion
395 Posts
Since 22.05.2007

И РПС също е запецнал

#16 Torpedo 30.12.2018 00:26
Torpedo
90 Posts
Since 04.01.2011

Ок. Да приемем, че някой нещо се е объркал. Да, ама следва да си оправи грешките. Играя РПС не получавам вчера умора. За купата никаква умора и никакви приходи. Аз не съм виновен, плащам си за турнир приятелски и той не се провежда навреме. Нали смисълът на тази игра е да направя отбор и да го развивам във времето. Или може би аз греша?

#17 КУЦИТЕ 30.12.2018 12:51
КУЦИТЕ
12 Posts
Since 17.09.2017

Кажете, г-н Адним, какво да очакваме?
Ще има ли турнири в събота и неделя?
Ще има ли новини за проблеми и решения, за нововъведения когато ги сътворите?
Да очакваме ли или да си псуваме както сме си свикнали, щото сме тъпаци, които не заслужават Вашето внимание и уважение?

#18 Corinthians 30.12.2018 16:39
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

Кажете, г-н Адним, какво да очакваме?
Ще има ли турнири в събота и неделя?
Ще има ли новини за проблеми и решения, за нововъведения когато ги сътворите?
Да очакваме ли или да си псуваме както сме си свикнали, щото сме тъпаци, които не заслужават Вашето внимание и уважение?
Измисли още някоя обида БГ е най-силен , когато трябва да критикува! Имаш подкрепата ми напълно.

#19 BBC Ravnec 30.12.2018 18:04
BBC Ravnec
51 Posts
Since 04.12.2017

приемете че играта се развали няма вече shampioni.com . още работи сайта но е въпрос на време да спре да съществува така че пари няма смисал да се влагат в играта.

#20 Corinthians 30.12.2018 19:14
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

приемете че играта се развали няма вече shampioni.com . още работи сайта но е въпрос на време да спре да съществува така че пари няма смисал да се влагат в играта.
Радвам се много на експертната ви оценка, но имам един въпрос, а той е: "Труд може ли да влагаме или и там е обречена кауза?"